Wizards & Warriors

Informace o hře

Herní žánrRPG z pohledu první osoby
PlatformaPC
VýrobceHeurestic Park
VydavatelActivision
Rok vydání27.9. 2000
Oficiální stránkaHeuristic Park
Fan stránkyIronworks (EN)
RecenzeBonusweb (CZ)
Minimální konfiguracePentium 200 MHz, 32 MB RAM
Doporučená konfiguracePentium II 300 MHz, 64 MB RAM, 3D karta
ČeštinaČeštiny.cz
O hře

Wizards & Warriors je další velice vydařené fantasy RPG z pohledu z první osoby. Stejně jako RPG skvost Wizardry 8 i tento skvost má na svědomí legendární designer starých pecek David W. Bradley.

W&W je opravdu velice atmosférické, velku potemnělé RPG, kde prožíváte dobrodružství s velkou družinou, čítající až 6 členů. Ve hře je několik ras a základních povoláních a později je možné přejít i na pokročilejší, silnější povolání.

Při boji se lze přepínat mezi real time a turn based typem souboje. Cestovat mezi lokacemi lze i pomocí koně a vyskytuje se tam veliké množství různých úkolů.

Grafika je na pohled velice příjemná a hudba úplně úchvatná. Když slyším jméno této hry, první co mě napadne je skvělá atmosféra. Výhoda hry je, že je sice trochu staršího data, lze jí ale hrát v docela slušném rozlišení a není vůbec náročná na výkon. Dobrá volba třeba i pro majitele nevýkoných netbooků.

VerdiktVýborné RPG od legendárního D.W. Bradleyho co má na svědomí třeba herní sérii Wizardry. Hra má parádní příběh a ještě lepší RPG systém. :)
Hodnocení10/10

Screenshoty ze hry


Počet komentářů: 0 -

Přidat komentář